Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Możemy poszczycić się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Sprzedajemy produkty tylko najlepszych marek, w naszej ofercie są zarówno produkty oryginalne, jak i zamienniki. Jesteśmy importerem i autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Diamond oraz dealerem produktów: HP, Epson, Canon, Samsung, Lexmark, Brother, Oki, Xerox, Panasonic, Toshiba, Minolta, Ricoh.

Gdzie nas znaleźć?

Prowadzimy sprzedaż 7 dni w tygodniu, w wyspecjalizowanych punktach, głównie w galeriach handlowych rozmieszczonych na terenie Warszawy. Nasze sklepy zostały tak rozlokowane, aby jak największa liczba klientów miała wygodny dostęp do naszych usług i produktów. Dostarczamy też zamówione produkty do naszych klientów własnym transportem lub też za pośrednictwem firm kurierskich.

Dlaczego warto u nas kupować?

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas zamienniki są testowane zgodnie ze standardami branżowymi ISO/IEC 24711.
Aby zaspokoić potrzeby Klientów, nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.
Dzięki oferowanym przez nas zamiennikom Klient może ograniczyć koszty drukowania nawet o 80%.
Proponujemy Klientom liczne promocje, dzięki którym ceny naszych produktów są jeszcze niższe.

Co powoduje, że tak dużo firm korzysta z naszych usług?

Zawsze staramy się zminimalizować koszty drukowania, dobierając dla naszych Klientów najodpowiedniejsze materiały eksploatacyjne. Nigdy nie dzieje się to kosztem jakości produktów, do czego przykładamy szczególną wagę.
Dbamy o to, aby nasze produkty i usługi przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu biznesowego i były użyteczne w procesie efektywnego rozwoju Państwa firmy.
Dla naszych stałych Klientów przewidujemy odroczony termin płatności oraz indeks upustów.
Przyjmujemy jako normę bezpłatne dostarczanie zamówionego towaru do odbiorcy w obrębie Warszawy następnego dnia po złożeniu zamówienia. Dostawy pilne realizujemy z zasady tego samego dnia. Możliwe jest dopasowanie godziny dostawy do życzenia Klienta, stosownie do dziennego grafiku pracy w danym biurze, w dogodnym dla Nabywcy czasie.
Przy dokonywaniu zakupów mają Państwo do dyspozycji doświadczonego przedstawiciela naszej firmy, który jest zawsze do Państwa dyspozycji i służy wszelką pomocą. Ułatwienie i uproszczenie zakupów oraz wyjście naprzeciw Państwa potrzebom – to nasza naczelna dewiza. Zawsze pomożemy i doradzimy!

POTENCJAŁ – opcje elastycznej współpracy

W naszej działalności przyjmujemy strategię maksymalnego dostosowania oferty do Państwa potrzeb i wymagań. Dotyczy to zarówno jakości i różnorodności oferowanego asortymentu, jak i wygodnego dla Nabywcy sposobu realizacji zakupu. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje, uwagi i spostrzeżenia, które pozwolą nam lepiej dostosować potencjał naszej firmy. Utrzymując powszechnie przyjęte w naszej branży standardy proceduralne i jakościowe, jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne, wyszukane i nietypowe, zamówienia Klienta.