Diamond

Chcesz komunikować cele swojej firmy w bardziej efektywny sposób? A może pragniesz tworzyć profesjonalne wydruki na własny użytek? W obu przypadkach z pomocą przyjdzie Ci DIAMOND.

Ta europejska marka tonerów do drukarek, której jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem, to gwarancja doskonałej jakości, niezawodności i żywotności. Na co dzień zalety tonerów DIAMOND mają okazję sprawdzać nie tylko indywidualni użytkownicy, ale także pracownicy biur, urzędnicy i osoby zatrudnione w placówkach edukacyjnych. Z ankiety, którą przeprowadziliśmy wśród naszych Klientów (listopad 2012), wynika, że 65 proc. tonerów DIAMOND kupowanych jest na użytek prywatny, a 25 proc. do biur. Pozostałe 10 proc. trafia do różnego rodzaju instytucji.

Dlaczego tonery DIAMOND kupuje nie tylko zwykły Kowalski, ale także Kowalski biznesmen czy Kowalski urzędnik? Odpowiedź jest prosta. Bo tą markę definiuje nie tylko wspomniana doskonała jakość, ale także przystępna cena. A to połączenie w przypadku biznesu czy instytucji dysponujących sztywnym budżetem ma ogromne znaczenie.

Producent tonerów DIAMOND wie, jak ważne jest, aby były one niezawodne i wydajne. Dlatego zatrudnia tylko profesjonalny personel, który daje gwarancję ścisłej kontroli i nadzoru nad każdym z etapów produkcji. Oferowane wyroby są bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i jego otoczenia.

Komponenty używane do produkcji tonerów DIAMOND wytwarzane są z najlepszego gatunku surowców. Z kolei sam proces produkcji oparty jest na nowoczesnych technologiach i w pełni zautomatyzowany. Tonery DIAMOND przechodzą także testy, których celem jest wykrycie wadliwych egzemplarzy.

Wydajność tonerów do drukarek w dużej mierze zależy od środowiska, w którym są użytkowane. Doświadczeni inżynierowie zadbali o to, aby wszystkie produkty marki DIAMOND działały bez zarzutu przy maksymalnej dla tego typu wyrobów amplitudzie temperatury i wilgotności.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sklepach, o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.